Anita Haradinaj lajmërohet nga frizerka, është rregulluar më bukur se asnjëherë më parë

Anita Haradinaj është një prezantuese shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo edhe këtë vit do të jetë opinioniste e Big Brother VIP Kosova.

Bukuroshja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo është shfaqur tek frizerja dhe po duket tejet bukur.