Aida sapo doli nga frizerka, ajo e ka transformuar komplet, nuk po njihet më

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte.

Aida është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se sapo ka dalë nga frizerja dhe po duket tejet bukur.