Afronës i ka ndodhur diçka shumë e keqe, shfaqet tejet e mërzitur

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit, asaj shihet se i ka dalë një akne në fytyrë dhe duket paksa e palumtur.