Adelina Tahirit i ndodh gjëja shumë e keqe, i publikohen bisedat private, ky është reagimi i saj

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot ajo ka treguar se motra e saj ka publikuar bisedat me të dhe ajo e ka marrë me të qeshur.