Adelina Tahiri lajmërohet nga frizerka, është rregulluar e është bërë tamam si ‘kukull’

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet duke u rregulluar dhe po duket tejet bukur.