Adelina “çmend” burrin e saj 50 vjeç, ka ekspozuar më shumë se që duhet

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, gjë e cila nuk ishte e vërtetë, shkruan Telalli.info.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo në fotografinë e fundit nga vetura ka shpërfaqur trupin e saj në top-formë ku do ta “çmend” burrin e saj 50 vjeçar./Telalli.info/