Adelina Berisha lajmërohet nga palestra, të pasmet e saj ‘gjigante’ marrin tërë vëmendjen

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është padyshim një ndër më të dashurat për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sonte ajo është shfaqur nga palestra dhe po duket tejet atraktive.