Tayna “çmend” ndjekësit, publikon pamje e zhveshur nga banjo

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e saj u bënë të gjitha hite, shkruan Telalli.info.

Tayna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit, bukuroshja paska provokuar rëndë ku vë në pah trupin e saj në top formë. /Telalli.info/