U eliminuan pak para finales në Big Brother, Adri dhe Iliriana marrin vendimin e papritur

Iliriana dhe Adri tashmë janë shumë të njohur dhe të dashur për publikun.

Ata u bën pjesë e Big Brother VIP Kosova, ku arritën deri në gjysmëfinale.

E tani pas daljes nga BBVK, ata po vazhdojë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes një fotografie ata patën treguar se kafen e parë pas daljes nga shtëpia e kanë pirë me kolegët e tyre, pjesë e të cilëve janë edhe Aida Doçi me bashkëshortin e saj, Naserin, të cilët çifti i kanë përmendur shumë gjatë qëndrimit në BBVK.