Bora ka shtuar paksa peshë këto kohë, mos vallë po i bëhet Arborit një vëlla apo motër?

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj.

Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo duket sikur ka shtuar peshë, duke shtuar dyshimet se është shtatzënë.