Rina Balaj ka vendosur t’ia vë flakën ish të dashurit dhe të gjithë burrave, ekspozon të pasmet e saj ‘gjigante’

Artistja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Shumë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale.

Me postimin e fundit, duket se Rina ka vendosur të provokojë si asnjëherë më parë.

Ajo ka ekspozuar të pasmet e saj ‘gjigante’ e veshur vetëm me bikini dhe po duket shumë ‘hot’.