Pasi i dha fund lidhjes me Kaderin, më në fund reagon “i mërzitur” Lumbardhi

Lumbardhi dhe Kaderi që nga përfundimi i ‘Big Brother VIP Kosova’ janë komentuar për romancën e tyre.

Veprimi i tyre ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve ku kanë fshirë të gjitha fotot me njëri tjetrin dhe nuk ndiqen më në ‘Instagram’.

ndaj nga kjo Lumbardhi ka reaguar më një foto në mediat sociale ku shprehet se “Qetu n’set tu e chillit”.

Nga kjo kuptojmë se Lumbardhi po kalon këtë situatë me qetësi i angazhuar me punë.