Zbulohet motra e Edona James, ato po ngjajkan shumë dhe po duken si binjake, madje është e famshme

Edona James është një ndër banoret më të përfolura të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive brenda shtëpisë, me batutat e saj të shumta, shkruan Telalli.info.

Edona mbrëmë është shfaqur në Prime me veshje kombëtare dhe kjo është përfolur shumë.

Madje njerëzit e kanë krahasuar me Luana Vjollcën, duke thënë se po duken si motra./Tellali.info/