Xhuli shfaqet e veshur me pallton më të bukur dhe më ‘madhështore’

Xhuli Nura, po shijon në masë të madhe famën pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Finalistja e këtij reality shoë ka marrë vëmendje mjaft të madhe muajve të fundit.

E vetëdijshme për këtë, Xhuli vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit, si rrallëherë ajo shihet e veshur me një pallto tejet të bukur dhe jo siç jemi mësuar ta shohim zakonisht, me ndonjë pjesë të trupit të zbuluar.