Violeta bën ‘gara’ me vajzën e saj se kush po vishet e grimoset më bukur

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore.

Violeta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet me një fustan të bukur dhe të hapur tek këmba.

Duket se me këtë pamje ka marrë vëmendjen në dasmë.