Vetëm pak ditë para lindjes, Kiara nuk e ka lëshuar veten, është veshur si një zonjë e rëndë sonte

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin e sidomos pas lajmit se është në pritje të ëmbël.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me të zeza dhe po duket tejet bukur.