Tunën e ka ‘kfjellë’ ribashkimi me Cozmanin, ka ҫelur si lule, po duket më e bukur se asnjëherë

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket më bukur se asnjëherë më parë.