‘Sprovë nga Allahu’, Armonda zbulon problemin shëndetësor me të cilin po përballet!

Flamuri dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjete sociale që kanë bërë bujë për lidhjen e tyre.

Kjo pasi që Armonda ishte shumë më e shëndoshë dhe kanë marrë shpesh kritika duke i thënë së bashkëshorti e do vetëm për ‘letra’.

Megjithatë ata kanë vite që janë bashkë, por që së fundmi ishte Armonda që mori vëmendje të madhe.

Ajo ka munguar për një kohë në rrjete sociale dhe kur u kthye kishte humbur shumë peshë.

E se fundmi Armonda ka treguar se po përballet me një problem shëndetësor.

Ajo thotë se është duke u përballuar me një shqetësim në sy qe duket goxha serioz.

Armonda këtë e ka përshkuar si ‘Sprovë nga Allahu’.

Ne i urojmë shërim se të shpejt dhe qoftë e kaluar.