Spitali i Prizrenit jep detajet e fundit rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzës

Bashkëshorti i këngëtares Shkurte Fejza është goditur sot nga një veturë në Prizren.

I njëjti është dërguar në emergjencën e Spitalit të Prizrenit.

Nga emergjenca e Spitalit kanë thënë për Front Online se gjendja e Hajrush Behlulit është stabile.

“Ai është sjellë në emergjencë si pasojë e një aksidenti që ka ndodhë . I është dhënë ndihma e parë, janë bërë të gjitha incizimet. Është duke u mbajtur edhe disa orë dhe nëse nuk ka diçka problematike brenda disa orëve e lëshojmë në shtëpi. Gjendja e tij është stabile”, thuhet në përgjigjen e Spitalit të Prizrenit.