Ryva ndryshon komplet pamjen, nuk do ta njihni me ‘look-un’ e ri

Këngetarja e njohur kosovare, Ryva Kajtazi gjithmonë shfaqet e zjarrtë me stilin unik që ka.

Ajo me imazhet e shumta që ndan me ndjekësit nuk mungon edhe në lajmet rozë.

E vetëdijshme për këtë, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ryva se fundmi ka habitur me pamjen e saj.

Ajo është shfaqur me look të ri. Me flokë të prera dhe me shumë stil, Ryva po shkëlqen në pamje.