Ronela Hajati po bën pushime shumë luksoze, zbulohet se kush po e shoqëron

Ka qenë e shumëpërfolur vera e Ronela Hajatit. Por të gjitha i ka lënë pas këngëtarja dhe ka udhëtuar në Greqi për pak ditë pushime luksi.

Bashkë me shoqën e saj, Saren, Ronela ka ndarë ca momente të lumtura nga pushimet Venetsanos në Greqi.

“Gabimet behen pa pishman kur shoqerohen me nje gote vere ,ose nje shishe… ose pese” shkruan Ronela nga pushimet luksoze.

Në këto pushime ajo po shoqërohet nga mikesha e saj e ngushtë.