Rina ekspozon trupin e saj si “peshk”nuk do t’ia di më për ish të dashurin e saj

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Shumë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale,  shkruan Telalli.info.

Duket se Rina ka vendosur të provokojë si asnjëherë më parë.

Edhe së fundmi Rina ka mahnit me linjat joshëse të trupit, ku ka shfaqur trupin e saj në top formë./Telalli.info/