Ribashkohen disa nga ish-banorët e Big Brotherit të Kosovës dhe kjo është arsyeja

Disa nga ish-banorët e shtëpisë së famshme “Big Brother Vip Kosova”, kanë vazhduar shoqërinë edhe pas daljes nga ky format.

Mbrëmjen e sotme, këngëtarja Ana Kabashi ka publikuar disa fotografi ku shihet nën shoqërinë e modeles Gresa Hoti, aktores Arta Selimi dhe Edonit.

“Kontrollojeni mikrofonin”, shkroi këngëtarja fjali kjo e famshme gjatë qëndrimit në këtë spektakël.

Kujtojmë që fituesi i edicionit të parë ishte reperi Stresi i cili fitoi 160 mijë euro.