Po bëhet nënë për herë të parë, Kiara më në fund e publikon barkun nga afër

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, shkruan Telalli.info.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan plot shkëlqim dhe po duket tejet bukur.

Duket se me këtë fotografi ka dashur të heqë dyshimet se është në pritje të ëmbël./Telalli.info/