Platori i Mihrijes do të çmendet nga xhelozia, nusja e tij vesh fustan të hapur deri tek ‘zogu’ (VIDEO)

Tringa Berisha se fundmi u bë e njohur për publikun, pasi u fejua me djalin e këngëtareve, Naim Abazit dhe Mihrije Brahës.

Këta të fundit madje ditë me i kanë bërë dhuratë rejës së tyre një veturë goxha luksoze, shkruan Telalli.info.

E vetëdijshme se çdo postim i saj tashmë bëhet lajm nga mediat roze, Tringa po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me fustan fustan të hapur dhe goxha provokues./Telalli.info/