Pasi u bë nënë e dy fëmijëve, Elita Rudi sot sapo dha lajmin e madh e të shumëpritur

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është bërë akoma me e njohur pas lidhjes së tij me reperin e njohur, Gjikon.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka dhënë një lajm të mirë për fansat e saj, duke treguar se tani do të jetë pjesë e ATV-së.