Pasi mori propozimin për martesë, Fifi merr një vendim të rëndësishëm në lidhje me Adisin

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë.

Edhe pas lindjes, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Pas propozimit për martesë, ajo dhe Adisi kanë marrë vendim që të dalin e të kalojnë kohë të bukur së bashku.