Pas telasheve të mëdha, Violeta vendos të takohet me kunatën e saj, publikon pamje nga takimi

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore.

Violeta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se po feston ditëlindjen e kunatës, të cilën e ka uruar dhe ka publikuar pamje nga festa.