Pas problemeve me burrin dhe familjen e tij, Violetë Kukaj merr një vendim të rëndësishëm

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore.

Violeta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se ka shkuar për të kaluar kohë në Shkodër.