Pas ndarjes së bujshme nga Patrisi, Tuna tregon se po martohet sërish, i dashuri i propozoi me diamant

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo është parë me një unazë diamanti në gisht, duke zgjuar dyshimet se po martohet sërish.