Pas ndarjes nga Lirimi, Lulja ka një kërkesë për fansat

Lirimi dhe Lulja janë çifti që janë përfolur shumë ditëve të fundit.

Në rrjetet sociale ata deklaruan se i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Fansat e tyre ka ditë qe po interesohen pse ka ardhur deri të ndarja e tyre.

Ka qenë Lirimi ai i cili përmes një videoje ka treguar arsyen e ndarjes nga Lulja.

Madje ai ka thënë se bashkimi i tyre në këtë kohë është i pamundur.

E, Lulja përmes një postimi ka kërkuar ndihmën e fansave.

Dikush se jeton në Belgjikë me më shkru a mundet”, ka shkruar Lulja.