Pak para lindjes, Olta publikon foto nga shtrati, kjo është gjendja e saj

Aktorja e njohur Olta Gixhari edhe pak javë do të bëhet nënë për herë të dytë.

Andaj ajo këtë kohë po i shijon pranë me të dashurve të saj bashkëshortit dhe djalit Amarit.

Pak minuta më parë ka ndarë një foto nga shtrati ku ishte shprehur “A ju mungova”.

Andaj ka marrë përgjigjeje të shumta nga ndjekësit ku treguan se e kanë ndjerë mungesën e aktores.