‘Pajtesa’ bëhet nënë për herë të dytë, kjo është gjinia dhe emri i fëmijës

Aktorja Fiona Gllavica e cila është e njohur për rolin e Pajteses në serialin Cka ka shpija ka dhënë një lajm për jetën private.

Përmes një postimi në Instagram Fiona ka njoftuar se është bërë nënë për herë të dytë.

Gjinia e fëmijës është vajzë dhe ata e kanë quajtur vajzën Elena.

Ndryshe, Fiona është nënë edhe e një djali me të cilin kanë ndarë shumë imazhe në rrjete sociale.