Nuk pritej kaq shpejt, Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë

Einxhel Shkira po bëhet mami për herë të dytë.

Këtë na e bënë të ditur burime të artistetshqiptare.com.

Kujtojmë që bukuroshja është në lidhje me Dj Dagz dhe kanë një djalë të vogël simpatik.

Duket se Trevi po bëhet me vëlla ose motër shumë shpejt.

Deri në një deklarat publike të çiftit ne i urojmë Einxhel më të mirën