Nuk iu shpëton as motra e Edona Llalloshit, i zbulohet ndërhyrja në fytyrë që e ka bërë

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj, Aida, e cila vishet shumë bukur dhe me stil.

Në fotografinë e fundit ajo është lajmëruar nga pushimet, por ajo që bie në sy është se edhe Aida i paska fryrë buzët me botoks.