Nora “e mbytur” me photoshop, kështu duke fytyra e saj në realitet!

Nora Istrefi është një ndër këngëtarët më e komentuar e estradës.

Kjo pasi ajo ka një dukje të veçantë dhe një paraqitje të veshur çdo herë shtrenjtë.

Mirëpo së fundmi ajo është paraqitur një një intervistë për media e që shumë fansa i këtë herë pa fjalë i la më dukjen e saj aspak të mire pa fotoshop.

Ndryshe,Nora Istrefi, dhe këngëtari NRG Band kanë publikur bashkpunimin e tyre “Ki me lyp mem pa” i cili u mireprit mjafte mire nga fansat.