Njihuni me babain e Vesës së BBVK-së, kaq i ri qenka ai, po duket si të ishte vëllai i saj

Vesa Vllasaliu ndonëse prej disa javësh ka dalë nga “BBVK”, vazhdon të përflitet edhe më tej.

Vesa, e konsideruar si një nga vajzat më të bukura të këtij “Big Brother”-i, ka rrëfyer gjërë e gjatë historinë e jetës së saj.

Ndonëse pozitive dhe me energji të mirë, Vesa shpejtë u eleminua nga gara.

Gjatë gjithë kohës ajo e ka përmendur të atin, për të cilin ka shumë dashuri e respekt.

Ky është Bashkim Vllasaliu, babai i modeles dhe tik tokeres Vesa Vllasaliu.