Ndodh e papritura, Aida Doçi po e lëshon Kosovën

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

E mbrëmjet e saj duket se tashmë i ka edhe jashtë Kosovës, sepse me postimin e fundit ka treguar se po udhëton për diku.