Motra e Edona Llalloshit del e veshur me komplete, po duket si një zonjë e vërtetë

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj, Aida, e cila vishet shumë bukur dhe me stil.

Edhe sot ajo është shfaqur e veshur me komplete dhe po duket tejet bukur.