Morena ka vendosur t’iu lë pa gjumë me provokimet e fundit, shfaqet më ‘hot’ se asnjëherë më parë

Morena Taraku është një ndër modelet më të njohur në vendin tonë.

Ajo një kohë ishte shumë aktive edhe me projekte muzikore, shkruan Telalli.info.

Morena është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto  ku po duket tejet e bukur dhe paksa provokative, gjoksi i saj e merr të gjithë vëmendjen. /Telalli.info/