Me fotografinë më të bukur të përbashkët, Tuna konfirmon ribashkimin me Cozmanin

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin, përcjell Telalli.info.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotografisë së një koncerti të përbashkët, duket sikur Tuna e konfirmoi ribashkimin me Cozmanin./Telalli.info/