Me bark të fryrë dhe pa riçipeta, Xhensila shfaqet ‘zjarr’ në këto imazhe

Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e bukur ata e konfirmuan në ditëlindjen e pestë të Ajkës, duke zbuluar edhe gjininë.

Çifti do bëhet me djalë dhe Ajka me një vëlla.

Së fundmi Xhensila ka treguar për herë të parë barkun e rrumbullakosur teksa shfaqet në një super joshëse.

Pak para lindjes, Xhensila ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me bark të fryrë.

Me veshje të tejdukshme dhe pa riçipeta, Xhensila po dilet super joshëse në javët e fundit të shtatzënisë.