Mbesa e Shyhrete Behlulit ka veshur miniq që ia mbulon vetëm të pasmet, ka provokuar më shumë se që duhet

Elira Martinaj tashmë është shumë e njohur për publikun tonë.

Ajo është mbesa e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Së pari u bë e njohur nëna e saj Njomza, si frizere shumë e zonja, e tani edhe Elira.

Elira sonte në Instagram ka publikuar një pamje ku shihet e veshur me miniq dhe po duket tejet provokative.