Mbesa e saj e ka ditëlindjen, Luana Vjollca i bën urimin më të bukur prej tezeje

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht.

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka uruar mbesën e saj për ditëlindje.