Martohet motra e Aida Doçit, kaq bukur po duket në fustanin e bardhë

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte.

Aida është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se është martuar motra e saj dhe po duket tejet bukur.