Majlinda bëhet gati për të shkuar në dasmë, trupi i saj i palestruar mori tërë vëmendjen

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur.