Lulja e konfirmon ndarjen nga Lirimi, tregon se është në kërkim të një burri të ri

Lirimi dhe Lulja janë çifti që janë përfolur shumë ditëve të fundit.

Në rrjetet sociale ata deklaruan se i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Fansat e tyre ka ditë qe po interesohen pse ka ardhur deri të ndarja e tyre.

Ka qenë Lirimi ai i cili përmes një videoje ka treguar arsyen e ndarjes nga Lulja.

Madje ai ka thënë se bashkimi i tyre në këtë kohë është i pamundur.

E, Lulja përmes një postimi ka kërkuar ndihmën e fansave.

Dikush se jeton në Belgjikë me më shkru a mundet”, ka shkruar Lulja

Mos vallë ajo është në kërkim të një burri të ri.