Luizi dhe Kiara konfirmuan se po bëhen me vajzë, reagimi i Butrint Imerit do t’iu lë gojëhapur

“Frymë” titullohet kënga më e re e Luizit i cili ia dedikojë pritjes së ëmbël të Kiarës në shtatzëninë e sa të parë.

Duke publikuar momente në lot, që kur kuptuan se po behën prindër e deri të momenti i zbulimit të gjinisë, Luizi dhe Kiara dhanë shumë momente emocione te shikuesit e tyre.

Që nga momenti që Luizi publikoj këngën, në rrjetë shpërthyen më lajme për shtatzëninë e Kiares edhe pse javë më parë mediat raportuan për një gjë të tillë ndërsa çifti vendosi ta mbajë sa ma largë syrit të publikut.

Në momentet që Luizi publikoj këngën, vetëm disa minuta më pas ishte Butrinti ai i cili publikoj një fotografi të tijen teksa qëndronte i heshtur, duke mos lënë asnjë shkrim apo emojë.