Luizi bën “goditjen” e radhës, me kë e ka kësaj radhe

Luizi “godet” keq artistat shqiptarë.

Luiz Ejlli, së fundmi u bë një nga emrat për të përfolur në mediat rozë.

Luizi më shumë se kurrë më parë po e shijon famën dhe dashurinë e publikut.

Por diku duket se i ka ngecur mendj.

Ai ka diçka edhe për artistët e tjerë.

Në një postim së fundmi Luizi shkroi “A e dini si m’duki ju mua?”.