Luana nuk do t’ia dijë për asgjë, nxjerr tërë gjoksin jashtë pa pikë turpi

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht, shkruan Telalli.info.

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit, bukuroshja paska provokuar rëndë me pjesën e gjoksit. /Telalli.info/